Pozivnica

Autor: Željka Zagorac, 18. 5. 2018.

Pozivamo sve učenike, roditelje i ostale zainteresirane da u ponedjeljak, 28. svibnja 2018., u 18,00 sati dođu u hol škole, OŠ Borovje, Davora Zbiljskog 7, na sastanak na kojem će voditelj Folklorne skupine ''KOLO'', Zagreb, Vladimir Kuraja, predstaviti aktivnosti Folklorne skupine i program rada u OŠ Borovje koji bi krenuo od rujna 2018.

Želimo okupiti ljubitelje folklora koji će uz školski tamburaški orkestar izvoditi pjesme i plesove na školskim priredbama, javnim nastupima i smotrama.

Pozivamo sve, male i velike da dođu kako bi se upoznali s radom jednog od vodećih amaterskih folklornih sastava Zagreba.

ravnateljica

mr. sc. Branka Štefok Bojadžija

> MZOS
 > CArnet.hr