Obavijest za učenike prvih razreda

Autor: Ana Domović, 11. 1. 2024. 20:13

U petak, 16.02.2024. od 09.30 do 10.15 sati 1. A, B i C razredi naše škole su u posjetu Narodnoj knjižnici Ivane Brlić Mažuranić (IBM) u Folnegovićevom naselju, Laurenčićeva 8 gdje će prisustvovati književnom susretu sa Željkom Horvat Vukelja – spisateljicom koja će tom prigodom predstaviti svoju novu slikovnicu „Žinko u školi“.

Učenici ne trebaju sa sobom nositi nikakav pribor (bilježnice, olovke...). Torbe s udžbenicima, priborom... ostaju u školi.

Iz škole 1. A, B i C razredi kreću sa svojim učiteljicama Željkom Zagorac, Dubravkom Buković Sazdevski i Majom Musa te pratnjom vjeroučiteljicom Željkicom Kraljević i bibliotekarkom Anom Domović prema Narodnoj knjižnici u 09.00 h, a vraćaju se oko 10.45 h.

Organizatorica posjeta Narodnoj knjižnici je školska bibliotekarka, profesorica Ana Domović i knjižničarka Narodne knjižnice, Gordana Komerički.

Bibliotekar: Ana Domović, prof. i dipl.bibl.

Zagreb, 11.01.2024.

Obavijest o promjeni termina za učenike prvih razreda

Autor: Željka Zagorac, 25. 10. 2023. 18:31

Odgađa se posjet učenika prvih razreda Narodnoj knjižnici Ivane Brlić - Mažuranić planiran 27. listopada 2023.

Posjet će se realizirati 10. studenog 2023.

Posjet Narodnoj knjižnici

Autor: Ana Domović, 16. 10. 2023. 19:43

U petak, 27.10.2023. od 09.30 do 11.00 sati 1. A, B i C razredi naše škole su u posjetu Narodnoj knjižnici Ivane Brlić Mažuranić (IBM) u Folnegovićevom naselju, Laurenčićeva 8 gdje će se, uz školsku knjižnicu – koju su već upoznali, upoznati i s Narodnom knjižnicom. Učenici će biti podijeljeni u dvije grupe. Prva grupa je u Narodnoj knjižnici IBM od 09.30 h – 10.15 h, a druga grupa je za to vrijeme u parkiću. Druga grupa je u Narodnoj knjižnici IBM od 10.15 h – 11.00 h, a za to vrijeme je prva grupa u parkiću.

Iz škole 1. A, B i C razredi kreću sa svojim učiteljicama Željkom Zagorac, Dubravkom Buković Sazdevski i Majom Musa te pratnjom vjeroučiteljicom Željkicom Kraljević i bibliotekarkom Anom Domović prema Narodnoj knjižnici u 09.00 h, a vraćaju se oko 11.30 h.

Ovim posjetom obilježavamo Mjesec hrvatske knjige koji traje od 15.10.2023. – 15.11.2023.

Povrat knjiga

Autor: Željka Zagorac, 25. 5. 2023. 21:30

Obavještavam sve učenike i sve zaposlenike naše škole da se sve knjige (lektira i stručne knjige) vraćaju u školsku knjižnicu s datumom ponedjeljak, 05.06.2023.

Preko ljetnih praznika nema posudbe knjiga iz školske knjižnice (zakonska obveza) te zbog obavljanja stručnih bibliotekarskih poslova.

Što se tiče plastificiranih, ružičastih, članskih iskaznica za posudbu knjiga iz školske knjižnice, njih zadržavate kod sebe i koristite ih od 1. do 8. razreda. U slučaju gubitka iskaznice, svaki duplikat se naplaćuje 1 Euro.

Vaša knjižničarka vam želi ugodne ljetne praznike!

Posjet Narodnoj knjižnici

Autor: Ana Domović, 7. 5. 2023. 21:32

U srijedu, 10.05.2023. od 09.30 do 10.15 sati 2. A i B razredi naše škole su u posjetu Narodnoj knjižnici Ivane Brlić Mažuranić u Folnegovićevom naselju, Laurenčićeva 8 gdje će se upoznati s načinom rada Narodne knjižnice i usporediti je sa načinom rada školske knjižnice koju su već prije upoznali.

Iz škole 2. A i B razredi kreću sa svojim učiteljicama Javorkom Fredotović i Marinom Vidović prema Narodnoj knjižnici u 09.00 h, a vraćaju se oko 10.40 h.

Organizatorice posjeta Narodnoj knjižnici su knjižničarka knjižnice Ivane Brlić Mažuranić, Gordana Komerički i školska bibliotekarka, profesorica Ana Domović.

Bibliotekar:

Zagreb, 04.05.2023.                                                                                                              Ana Domović, prof.