Upisi u 1.razred za šk.god.2018./2019.

Obavijest o postupku utvrđivanja psihofizičkog stanja djece

zbog upisa u prvi razred osnovne škole za šk. god. 2018./2019.

Temeljem poziva za upis u prvi razred osnovne škole za školsku godinu 2018./2019. http://www.zagreb.hr/upisi-u-i-razred-osnovne-skole-u-skolskoj-godini-2/123430 pozivamo roditelje naših budućih učenika da se jave nadležnoj liječnici školske medicine OSOBNO u ordinaciju od 12-13 h parnim datumima te od 18-19 neparnim datumima (Goranka Rančić Karabotić, dr. med., Služba za školsku i adolescentnu medicinu, Peščenica - Ivanićgradska 38) te nama u školu (tel.: 6331-525, ured stručnih suradnica) radi dogovora oko termina pregleda.

Upisno područje OŠ Borovje čine ulice:

Bože i Nikole Bionde, Borovje, Bukevjanska, Buševačka, Čičanska, Ul. Dane Dujića, Dvorska, Farkašićka, Galdovska, Gustelnička, Hrastelnička, Kuševačka - parni od 2 do 52 i neparni od 1 do 39, Letovanička, Matijevička, Mičevećka, Miševečka, Orlanska, Ul. I. gardijske brigade "Tigrovi", Rakitovečka, Šiljakovinska, Ul. Turića Zdeslava, Ulica grada Chicaga, Ul. Davora Zbiljskoga, Velikogorička - parni od 12 do 52 i neparni od broja 27 do 55.

Ovim vas putem pozivamo na

radionice s učiteljicama (za djecu) i

prezentaciju rada škole (za roditelje)

18. travnja 2018. u 18h.

Na prezentaciji ćete se također moći predbilježiti za termin pregleda djeteta u školi.

Veselimo se vašem dolasku!

Osnovna škola Borovje Zagreb / Davora Zbiljskog 7, HR-10000 Zagreb / www.os-borovje-zg.skole.hr / ured@os-borovje-zg.skole.hr