Posjet Narodnoj knjižnici

Autor: Ana Domović, 7. 5. 2023.

U srijedu, 10.05.2023. od 09.30 do 10.15 sati 2. A i B razredi naše škole su u posjetu Narodnoj knjižnici Ivane Brlić Mažuranić u Folnegovićevom naselju, Laurenčićeva 8 gdje će se upoznati s načinom rada Narodne knjižnice i usporediti je sa načinom rada školske knjižnice koju su već prije upoznali.

Učenici ne trebaju sa sobom nositi nikakav pribor (bilježnice, olovke...). Torbe s udžbenicima, priborom... ostaju u školi.

Iz škole 2. A i B razredi kreću sa svojim učiteljicama Javorkom Fredotović i Marinom Vidović prema Narodnoj knjižnici u 09.00 h, a vraćaju se oko 10.40 h.

Organizatorice posjeta Narodnoj knjižnici su knjižničarka knjižnice Ivane Brlić Mažuranić, Gordana Komerički i školska bibliotekarka, profesorica Ana Domović.

Bibliotekar:

Zagreb, 04.05.2023.                                                                                                              Ana Domović, prof.