Terminko aplikacija za upis u 1. razrede
Poštovani roditelji budućih prvašića!

Preko aplikacije Terminko https://www.terminko.com/  je omogućen odabir termina za testiranje djece za upis u I. razred. Prijaviti se mogu isključivo ona djeca koja imaju prijavljeno prebivalište/boravište na upisnom području OŠ Borovje.
Popis adresa je naveden niže na stranici.

Upis učenika izvan upisnog područja OŠ Borovje
Poštovani roditelji!
Ukoliko želite da vaše dijete pohađa OŠ Borovje, molimo vas da uputite zamolbu za upis naslovljenu na Učiteljsko vijeće, te ju pošaljete na mail adresu upisi.osborovje@gmail.com.
Rok za dostavu zamolbi je 15.svibnja 2024., međutim zahtjevi će se prihvaćati i naknadno.
Roditeljima budućih prvašića: djeca moraju obaviti pregled kod školskog liječnika te testiranje u školi po mjestu stanovanja, a nakon toga se zamolbom za upis javiti u OŠ Borovje.

Upisi u 1. razred - 2024./2025.

Objavljujemo obavijest Gradskog ureda za obrazovanje, sport  mlade o upisu djece u 1. razred osnovne škole za školsku godinu 2024./2025. na području Grada Zagreba te popis ulica koji čine upisno područje osnovnih škola na području Peščenice (u privitku).

Upisi u 1.razred

Upisno područje OŠ Borovje čine ulice:

Bože i Nikole Bionde, Borovje, Bukevjanska, Buševačka, Čičanska, Ul. Dane Dujića, Dvorska, Farkašićka, Galdovska, Gustelnička, Hrastelnička, Kuševačka - parni od 2 do 52 i neparni od 1 do 39, Letovanička, Matijevička, Mičevećka, Miševečka, Orlanska, Ul. I. gardijske brigade "Tigrovi", Rakitovečka, Šiljakovinska, Ul. Turića Zdeslava, Ulica grada Chicaga, Ul. Davora Zbiljskoga, Velikogorička - parni od 12 do 52 i neparni od broja 27 do 55.

Čekamo vas :)