Poštovani,

u četvrtak, 22. ožujka 2018. u 12 sati Škola će biti domaćin 294. Line višebojca kao izabrana predstavnica Grada Zagreba.

Dvadeset i četiri učenika od 5. do 8. razreda sudjelovat će u natjecanju (trčanje, skok u dalj, izvođenje slobodnih udaraca na gol, pogađanje košarkaških obruča, potezanje užeta), a osam učenika sedmih i osmih razreda pomagat će voditeljima u suđenju.

Dvadeset i četiri učenika od 1. do 4. razreda sudjelovat će u događanju (potezanje užeta, štafeta, skakanje u vrećama), ali bez bodovanja.

Prije samog natjecanja održat će se kratki kulturno-umjetnički program koji će završiti čitanjem pobjedničkog učeničkog literarnog rada na temu "Svijet po mom".

Tijekom događanja birat će se najbolja navijačka skupina i najbolji pojedinac, a za njih su predviđeni i prigodni pokloni.

Komisija sastavljena od predstavnika Podravke i Sportskih novosti, odnosno organizatora, tijekom cijele školske godine ocjenjuje najbolji program, najbolje transparente, najbolje navijačke maske, najbolje Lino navijače i najboljeg domaćina.

Nadamo se da će i ime naše škole biti na popisu nagrađenih.

Od 14:15 do 15 sati učenici predmetne nastave sudjelovat će u nagradnoj igri Lov na pisanice, a od 15 do 18 sati predviđen je proljetni sajam gdje će svoje proizvode i radionice predstaviti lokalni OPG-ovi, Učenička zadruga, Klub mladih tehničara, FabLab i ostali.

Učenici razredne nastave nagradnu igru Lov na pisanice odigrat će u petak, 23. ožujka 2018.

Upute za Lov na pisanice tj.služenje aplikacijom su u privitku.

U četvrtak, 22. 3. 2018. u 10:30 u školi će se održati i međunarodno matematičko natjecanje Klokan bez granica.

Učenici koji sudjeluju u natjecanjima i/ili programu u školu dolaze u 10:30.

Svi ostali učenici u školu odnosno u školsku sportsku dvoranu dolaze u 11:45 odnosno prema dogovoru s razrednicima.

Učenici uključeni u program produženog boravka u školu dolaze u 8 sati (do 17:00).