Autor: Željka Zagorac, 5. 6. 2017.

Za učenike zagrebačkih škola Školski športski savez grada Zagreba pripremio je velik broj aktivnosti tijekom ljetnog odmora, koji će se provoditi u programu ODMORKO LJETO 2017. Program je osmišljen u suradnji s Gradskim uredom za obrazovanje, kulturu i sport i Sportskim savezom Grada Zagreba, a trajat će u vremenu od 19. lipnja do 01. rujna 2017.
U programima Odmorka mogu sudjelovati učenici koji imaju izrađenu iskaznicu Hrvatskog školskog sportskog saveza za Grad Zagreb, i koja im služi kao identifikacijski dokument u korištenju programa.