Autor: Željka Zagorac, 11. 2. 2016.

Hrabri telefon poziva sve učenice i učenike osnovnih i srednjih škola Republike Hrvatske da se prijave na natječaj „Sigurno surfaj – stop nasilju i govoru mržnje na internetu!“, u svrhu podizanja svijesti o sigurnosti i govoru mržnje na internetu.

Sudjelovanjem u ovom natječaju možete potaknuti svoje vršnjake i odrasle na odgovorno korištenje interneta, poučavanjem o njegovom sigurnom korištenju i podizanjem svijesti o štetnosti govora mržnje na internetu.

Na natječaj možete prijaviti video, likovne i literarne uratke na temu sigurnosti i govora mržnje na internetu. Natječaj je otvoren od 9. veljače do 9. ožujka, a službeni tekst natječaja i prijavnicu  možete pronaći u prilogu.

Više o natječaju na http://www.hrabritelefon.hr/novosti/natjecaj-sigurno-surfaj-stop-nasilju-i-govoru-mrznje-na-internetu/