Autor: Željka Zagorac, 10. 9. 2015.

Obavještavamo da će se na Zagrebačkom velesajmu 11. i 12. rujna 2015. održavati Dani teensa HIGH FIVE, zabavno-edukativna manifestacija za učenike viših razreda osnovnih škola i srednjoškolce.

Manifestacija je namijenjena tinejdžerima iz Grada Zagreba i Zagrebačke županije i njezin je temeljni cilj pružiti mladim ljudima  mogućnost za okupljanje, druženje, izražavanje, urbanu zabavu, edukaciju i informiranje o dodatnom obrazovanju, vanškolskim aktivnostima i korisnom korištenju slobodnog vremena.

U privitku vam prosljeđujemo poziv Zagrebačkog holdinga s programom događanja te vas pozivamo da se odazovete  aktivnostima ovog dvodnevnog zabavno-edukativnog događanja.