Zagrepčani Zagrepčanima

Autor: Željka Zagorac, 21. 3. 2021.

OŠ Borovje se i ove godine uključuje u tradicionalnu humanitarnu akcija Zagrepčani Zagrepčanima 2021. Akcija započinje 22. ožujka  i traje do 19. lipnja 2021. godine. 2. ožujka i trajat će sve do 19. lipnja 2021. godine.

Humanitarna akcija namijenjena je  za prehrambene potrepštine štićenika Socijalnog dućana  te za potrebitu odjeću djeci  štićenika Socijalnog dućana. Štićenici Socijalnog dućana Gradskog društva Crvenog križa Zagreb su socijalno-ugroženi građani Grada Zagreba. Humanitarna akcija se organizira s ciljem ublažavanja posljedica siromaštva te socijalne isključenosti na području Grada Zagreba.