Podrška nakon teških događaja

Autor: Željka Zagorac, 23. 3. 2020.

Na stranici Nastava na daljinu dostupna je poveznica na portal Škole za život za podršku učenicima, roditeljima i učiteljima nakon teških događaja (skrolati do sadržaja).

Također vam predstavljamo novu interaktivnu mobilnu aplikaciji „Stella“ namijenjenu mladima u dobi od 11 do 18 godina i njihovim roditeljima/skrbnicima. Aplikacija je usmjerena na promociju i prevenciju mentalnog zdravlja mladih.

Aplikacija Stella sadrži edukativne materijale o mentalnom zdravlju mladih te

tehnike za samopomoć za probleme mentalnog zdravlja, prvenstveno tjeskobu (anksioznost) i depresivnost.

Aplikacija Stella dostupna je besplatno na linku:  https://projekt-stella.com.hr/

U privitku je informativni letak o aplikaciji.

Priloženi dokumenti:
Aplikacija_Stella_Newsletter.pdf (40.51 KB)