Pozivnica

Autor: Željka Zagorac, 20. 1. 2020.

Udruga SO DE - OL Sistema Hrvatska i Udruga Krijesnica pozivaju vas na dobrotvorni koncert "Mladi mladima" koji će se održati 28. siječnja 2020., utorak, u 19:30 u Koncertnoj dvorani Vatroslav Lisinski (velika dvorana).

Udruga SO DO – El Sistema Hrvatska pokrenula je suradnju s Krijesnicom - udrugom za pomoć djeci i obiteljima suočenim s malignim bolestima, na prijedlog mlade osobe s iskustvom liječenja od maligne bolesti, koja je ujedno i aktivni član obje udruge. Želja mlade osobe bila je istovremeno povezati dvije udruge kako bi zajedničkim snagama prikupile sredstva za održavanje aktivnosti grupe „Mladi Krijesnice“, grupe mladih s iskustvom liječenja od malignih bolesti, ali istovremeno, povezati i informirati o malignim bolestima sve sudionike koncerta te širu javnost. Na koncertu će nastupiti mlade osobe koje se okupljaju u sklopu udruge SO DO i putem koje uče svirati orkestralne instrumente. Koncertom se obilježava 5. godišnjica postojanja udruge SO DO. Upravo ova inicijativa, trud, organizacija i provedba koncerta pozitivan su primjer kako mladi zajedničkim snagama mogu pomoći drugim mladima!

Aktivnosti koje se planiraju financirati dobivenim donacijama za rad grupe „Mladi Krijesnice“: pokrivanje troškova supervizijskih susreta, grupnih edukacija mladih osoba s iskustvom liječenja, putovanja na sastanke i edukacije, pokrivanje troškova manjih projekata koji će biti usmjereni na podršku djeci i mladima koji se trenutno liječe i sl. O provedenim aktivnostima Krijesnica će izvještavati donatore i širu javnost.

Cijena karte za koncert iznosi 70,00 kn. Karte su dostupne na blagajnama Koncertne dvorane Vatroslav Lisinski ili online : http://www.ulaznice.hr

Priloženi dokumenti:
SO_DO_Plakat.pdf (6.07 MB)