Lino višebojac - završnica

Autor: Željka Zagorac, 23. 5. 2018.

Četrdeset učenika koji su ove školske godine ostvarili izvrstan uspjeh te su svojim marljivim radom i zalaganjem promovirali našu školu nagrađeni su izletom.

Učenici će u subotu, 26. svibnja 2018. putovati u grad Nedelišće u čijoj će se osnovnoj školi održati završnica sportskog natjecanja Lino Višebojac. Nakon završnice predviđen je posjet gradu Varaždinu.

OŠ Borovje kao predstavnica Grada Zagreba, 22. travnja 2018. bila je domaćin 294. Line višebojca. Na natjecanju kojeg su organizirali Sportske novosti i Podravka, a pod pokroviteljstvom Ministarstva znanosti i obrazovanja, dva su naša učenika izborila finale sezone 2017./2018.

Vjerujemo da će naši finalisti višebojci u Nedelišću postići zapažen rezultat osobito zato jer će ih pljeskom i ovacijama podržati naših četrdeset navijača. Navijački rekviziti i transparenti su spremni.

Finalisti, sretno!

mr. sc. Branka Štefok Bojadžija