Počinje Dabar 2021.

Autor: Željka Zagorac, 7. 11. 2021.

Naša škola sudjeluje u natjecanju Dabar od samih početaka, od 2016. godine. Ove godine natjecanje se provodi od 8. - 12. studenoga. Svi učenici koji su se uspješno prijavili u sustav natjecanja moći će pristupiti natjecanju.

Svi učenici će pristupiti natjecanju tijekom sata Informatike prema rasporedu za svoj razred, osim učenika osmih razreda, koji će obavijest o terminu dobiti tijekom utorka.

Za pristupanje natjecanju potrebno je imati svoje AAI@Edu.hr podatke. Natjecanje traje 40 minuta i sastoji se od 12 zadataka koji se rješavaju online (PC/laptop/tablet). Učenicima 1. i 2. razreda omogućen je audio zapis zadataka pa je poželjno da na natjecanje ponesu i slušalice. Učenici koji su u samoizolaciji trebaju se javiti razrednicima, kako bismo im omogućili online natjecanje od kuće.

Detaljne upute, kao i lozinke za pristup kolegiju na natjecanju, učenici će dobiti od učitelja, na samom natjecanju.

Sretno svima!