Izbor učenika za erasmus projektne aktivnosti

Autor: Željka Zagorac, 1. 10. 2021.

Završeno je online prijavljivanje za sudjelovanje na projektnim aktivnostima. Pristigle su 44 prijave.

Povjerenstvo za izbor učenika bira 24 učenika, od kojih se šestoro nalazi na rezervnoj listi, na temelju poznavanja engleskog jezika, komunikacijskih vještina, razvijenih vještina i sudjelovanja u izvanškolskim aktivnostima (s naglaskom na digitalne kompetencije i STEM područje).

Tijekom petka, 1. listopada, izabrani učenici bit će obaviješteni o rezultatima te se pozivaju na sastanak u 15:00 u učionici KBF, na kojem će dobiti informacije i pozivnice za roditeljski sastanak. Dolazak je obavezan.