SportFest u Borovju

Autor: Željka Zagorac, 14. 9. 2021.

U petak, 17. rujna 2021. i u ponedjeljak 20. rujna 2021. u školi će se održati već tradicionalan SportFest u Borovju.

SportFestom obilježavamo Europski tjedan mobilnosti, Europski školski sportski dan, Međunarodni fair play dan, Europski tjedan sporta i Hrvatski olimpijski dan. Sport Fest prilika je da se podsjetimo na važnost tjelesne aktivnosti, zdravog načina života i dobre forme.

U petak, 17.9. i u ponedjeljak, 20.9. u školi ćemo nositi bijele majice. Bijela majica simbol je proslave olimpizma i zastava prijateljstva. Bijela podloga olimpijske zastave na kojoj je ucrtano pet krugova olimpijski je simbol univerzalnog fair playa, prijateljstva i mira.

Ove godine organizirali smo plesne radionice te upoznavanje s pravilima tenisa i squosha. Raspored aktivnosti učenicima će podijeliti razrednici.

U oba sportska dana pozivamo učenike da u školu dođu biciklima, na rolama, s romobilima, na skateboardima. Učenici se mogu fotografirati, pojedinačno ili u grupi (uz dozvolu roditelja) i fotografije poslati učiteljici Violeti Bakić na mail: violeta.bakic@skole.hr

Neke zanimljive fotografije objavit ćemo na našoj mrežnoj stranici.

Sportski pozdrav!