Upisi učenika u našu školu

Autor: Željka Zagorac, 19. 5. 2021.

Kako upisati dijete u 1. razred naše škole, kakav je postupak pri upisu djeteta od 2. do 8. razreda uslijed preseljenja - odgovore na ova pitanja pronaći ćete na našoj stranici Upisi u prvi razred.

Mole se svi roditelji/skrbnici koji žele upisati dijete u 1. razred OŠ Borovje, a dolaze s drugih upisnih područja, da testiranje i upis provedu u svojim matičnim školama, odnosno prema upisnom području kojem pripadaju. Nakon provedenog testiranja i upisa u matičnoj školi, podnose zamolbu za preseljenje djeteta u OŠ Borovje na mail adresu: upisi.osborovje@gmail.com. Zamolbe se zaprimaju od 16. do 18. lipnja 2021.

Mole se svi roditelji/skrbnici djece s drugih upisnih područja (od 2. do 8. razreda) da svoje zamolbe za upis/preseljenje djeteta u OŠ Borovje dostave na mail adresu: upisi.osborovje@gmail.com. Zamolbe se zaprimaju od 21. do 25. lipnja 2021.

Ukoliko ste tek nedavno doselili na naše upisno područje i obavili pregled i testiranje u nekoj drugoj školi, pri dolasku trebate obavezno donijeti potvrdu o prebivalištu i Obrazac 5 (Mišljenje o utvrđenoj psihofizičkoj spremnosti djeteta za upis u 1. razred osnovne škole) iz škole u kojoj ste obavili testiranje.

O svim dopunama i izmjenama ove obavijesti bit ćete obaviješteni. Upućujemo Vas da i dalje redovito pratite našu mrežnu stranicu.