NOĆ KNJIGE

Autor: Ana Domović, 7. 4. 2018.

NOĆ KNJIGE

HRVATSKA KULTURNA NEMATERIJALNA BAŠTINA

PONEDJELJAK, 23. 04. 2018. od 19:00 do 21:00

predavanje i radionica za 7. i 8 . razrede

U ponedjeljak, 23. 04.2018. u našoj školskoj knjižnici, povodom obilježavanja Noći knjige i Europske godine kulturne nematerijalne baštine (2018. godina), održat će se predavanje s radionicom Hrvatska kulturna nematerijalna baština, za sve učenike 7. A i B razreda od 19.05 h do19.50 h i za sve učenike 8. A i B razreda od 20.00 h do 20.45 h.

Predavačica i voditeljica radionice bit će dr.sc. Mirela Hrovatin, prof. etnologije.

Predavanje i radionica povodom obilježavanja Noći knjige i Europske godine kulturne nematerijalne baštine su obavezni za sve učenike 7. i 8. razreda.

Učenici trebaju sa sobom donijeti škarice, ljepilo i olovke za pisanje.

Za sve ostale učenike, učitelji razredne nastave i predmetne nastave obilježit će Noć knjige na redovnoj nastavi.

Organizatorica obilježavanja Noći knjige i Europske godine kulturne nematerijalne baštine je školska knjižničarka, profesorica Ana Domović.