Četvrti razredi u GK I.B.Mažuranić

Autor: Ana Domović, 1. 2. 2016.

U četvrtak, 03.03.2016. od 15.15 do 16.00 sati prva grupa 4. A, B i C razreda naše škole i 16.00 – 16.45 sati druga grupa 4. A, B i C razreda naše škole su u posjetu Gradskoj knjižnici Ivane Brlić Mažuranić u Folnegovićevom naselju, Laurenčićeva 8. Učenici 4.-ih razreda će imati književni susret s književnicom Sonjom Smolec koja će im predstaviti svoju knjigu Moja sestra Sarah. Učenici ne moraju sa sobom nositi nikakav pribor jer će sve potrebno dobiti u Gradskoj knjižnici. Torbe s udžbenicima, priborom... ostaju u školi.

Iz škole 4. A, B i C razredi kreću sa svojim učiteljicama Biserkom Breznik, Luanom Žegarac i Neli Hrup prema Gradskoj knjižnici u 14.55 h, a vraćaju se oko 17.00 h.

Organizatorica posjeta Gradskoj knjižnici je školska bibliotekarka, profesorica Ana Domović.