Lektira u GK I.B.Mažuranić

Autor: Ana Domović, 26. 9. 2015.

U utorak, 17.11.2015. od 09.30 do 10.15 sati 2. A i B razredi naše škole su u posjetu Gradskoj knjižnici Ivane Brlić Mažuranić u Folnegovićevom naselju, Laurenčićeva 8. Povodom obilježavanja Mjeseca knjige, učenici će imati književni susret s književnicom Nevenkom Videk (obrada lektire Pismo iz Zelengrada). Učenici ne moraju sa sobom nositi nikakav pribor jer će sve potrebno dobiti u Gradskoj knjižnici. Torbe s udžbenicima, priborom... ostaju u školi.

Iz škole 2. A i B kreću sa svojim učiteljicama Lidijom Gradečki i Biserkom Šimunić prema Gradskoj knjižnici u 09.00 h, a vraćaju se oko 10.45 h.

Organizatorica posjeta Gradskoj knjižnici je školska bibliotekarka, profesorica Ana Domović.