Stvaranje filantropske kulture u Hrvatskoj

Naša škola sudjeluje u  projektu „Stvaranje filantropske kulture u Hrvatskoj“.

Projekt je sufinanciran iz EU programa IPA 2012 i od strane Ureda za udruge Vlade RH, a u projektu smo radili s Regionalnom zakladom za lokalni razvoj Zamah.

U sklopu projekta smo proveli akciju Jesenska subota u Borovju na kojoj smo obilježili Dane zahvalnosti za plodove zemlje te organizirali tombolu i malonogometni turnir za djecu i roditelje. Cilj akcije je prikupljanje sredstava za uređenje školskog igrališta. Naša je škola provedbom akcije postala jedan od kandidata za certifikat „Škola filantrop“ koji će se u ožujku 2017. dodijeliti u sklopu projekta „Stvaranje filantropske kulture u Hrvatskoj“.

Zahvaljujemo svim sudionicima i donatorima na spremnosti i susretljivosti prilikom organizacije akcije kojom smo potvrdili da Borovje živi filantropiju.