Follow the preasigned project outlines presented in the student´s textbook Project 2

Prezentacije učenika

Cilj ovog projekta je slijediti već zadane teme i plan i program udžbenika u 5.razredu.

Sveukupno radit ćemo 6 projekata -  nakon svake tematske jedinice po jedan tijekom školske godine.

Učenici  iz 4 različite države (Češke republike, Slovačke, Poljske i Hrvatske) će raditi na projektima bilo na računalu bilo na  posteru te prezentirati svoje radove na portalu Twinspace. Šest glavnih tema biti će:

a) Godina u mom životu

b) Životinje

c) Praznici

d) Hrana

e) Moja država i

f) Najdraži oblici zabave.

Sudionicima projekta se  savjetuje da putem pošte pošalju neke od postera kako bi mogli biti izloženi u različitim školama i državama. Na ovaj način učenici i učitelji izmjenjuju iskustva i informacije te učenici usavršavaju svoje komunikacijeske vještine na engleskom jeziku.